Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)

 • Model: 5025155028063
  Kategori:
 • 0,00₺ Bugün kargoya verilecek
 • Diğer Renkler
 • Whatsapp Sipariş

Açıklama

Ürün Kodu : HBV00000NEDU7
Ürün Bilgisi : Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (Dyson Türkiye Garantili)
Dyson Türkiye Garantisi Nedir?
• Ürününüzü Dyson Türkiye resmi mağazasından aldığınız takdirde Dyson uzmanları tarafından verilen benzersiz Dyson satış sonrası tecrübesini yaşayabilirsiniz.
• Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye websitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi kablolu süpürgeler icin 5 yıldır.
• Garanti süresi boyunca arızalı ürününüz kargo aracılığı ile adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve servis hizmeti sonrasında ücretsiz olarak teslim edilir.
• Dyson Türkiye yetkili servis bilgilerine Dyson Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Dyson Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Fonksiyonel tasarımıyla kullanıcılarını kendisine hayran bırakan Dyson Big Ball Süpürge, beceri hanesine eklenen yepyeni bir özellikle karşınıza çıkar. Astım ve alerji dostu ürün sertifikası almaya hak kazanan Big Ball 2, yenilikçi Hepa filtresi sayesinde alerji oluşturan bakteri, toz ve partikülleri tamamen yok eder. Temizlik işlemini pratik ve sorunsuz hale getiren Dyson, sade ve şık tasarımın etkileyici yanını yaşam alanlarınıza taşır. Yüksek teknolojiyi hayatınıza uyarlayan Dyson, imza attığı yeniliklerle ev işlerine destek olmaya devam eder.

Sağlığınızı ve Evinizi Düşünen Akıllı Özellikler

 • Dyson Big Ball 2, küre şeklindeki tasarımıyla kullanım alanlarındaki tüm engellerin üstesinden gelir. Tasarımında uygulanan yer çekimi merkezi, işlem sırasında devrilse bile tekrar düz konumuna gelir. 
 • Radial Root Cyclone teknolojisi ile donatılan Big Ball Allergy  2, alerji sorunu yaşayanlara özel çözümler sunar. 19 parçadan oluşan güçlü siklon filtreler, mikroskobik büyüklükteki toz ve kir parçalarını yakalayıp ortamı arındırır.
 • Motor bölümü ile bütün olarak tasarlanan toz torbası, yenilikçi tasarımı sayesinde toza temas etmeden tek tuşla temizlik yapmanızı sağlar.
 • 40 cm yükseklik ve 40 cm genişliğe sahip süpürge, minimal boyutları ile kullanım ve saklama işlemlerinde büyük kolaylık sunar. 

Dyson Big Ball 2 Teknik Donanımları

 • Saniyede 23 litre hava akımı üreten üstün güçlü motor.
 • 1.7 litre kapasiteli portatif toz haznesi.
 • 127 cm uzunluğa kadar büyüyebilen ve 360 derece hareket edebilen boru.
 • Tek noktadan birçok noktaya ulaşılması sağlayan 6.6 m uzunluğundaki güç kablosu.
 • Farklı yüzey yapılarında en iyi toz yakalama performansını göstermesi için tasarlanan 4 adet süpürge aparatı.

Pratik, Sorunsuz ve Hijyenik Temizlik için Geliştirildi

Dyson kablolu süpürge serisinin yüksek teknoloji ile donatılan özel ürünlerinden olan Big Ball Allergy 2, toz ve kirli havanın yarattığı reaksiyonlara duyarlı kişiler için tasarlandı. 153 AW emiş gücü gerçekleştirebilen ürün, temizlik yapılan yüzeylerden bağımsız olarak en yüksek toz yakalama performansına sahiptir. Dyson süpürgelere özel olan siklon haznelerin yardımıyla tozu santrifüj işlemi ile filtrelerden geçirir. Hava içindeki toz tanelerini mikron ölçeklerine ayıran işlem sonucunda, alerjik reaksiyonları oluşturacak tanecikler tamamen yok edilir.

Güçlü motor ve filtrasyon işleminin bir parçası süpürme aparatları, tozun yakalanması işleminin başlangıcıdır. Yüzeye göre kendini ayarlayabilen başlıklar, süpürme işleminde farklı yüzeylere geçiş yapıldığında anlık olarak yüzey için gerekli emiş yüksekliğine geçiş yapar. Bu özellik, süpürme işleminde tozun ilk adımdan göz kaçmadan ortamdan arındırılmasını sağlar. Tutma sapına bağlı olarak 360dönebilen hortum başlığı, yüksek noktalardan, ulaşılması zorlu köşelere kadar her yere kontrollü şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Toz torbasız süpürge tasarımlarına yeni bir bakış açısı getiren Big Ball Allergy 2, yaşam alanlarında tazelenmiş ve tertemiz havanın keyfini yaşamanızı sağlar.

Ürün İçeriği

Boyutuyla kullanımı pratik hale getiren Dyson, kutu içeriğiyle de kullanıcılarına kolaylık sağlar. Sağlıklı ve güvenli bir temizliği oluşturmak için oldukça az parçaya ihtiyaç duyan marka; Dyson Big Ball Allergy 2 modelinin kutusunda;

 • Dyson Big Ball Allergy 2 elektrik süpürgesi 
 • Pnömatik temizleme başlığı, kombinasyon aparatı ve merdiven aparatı
 • Kontrol borusu ve hortum yer alır.

Evlerin Akıllı Yardımcısı: Dyson

James Dyson tarafından 1993 yılında kurulan Dyson, ev elektroniği alanında geleceğe ilham kaynağı olan ürünlerin tasarımlarını gerçekleştirir. İngiltere merkezli olan teknoloji şirketi, geliştirdiği fansız elektrik süpürgeleri ile tüm dünyada popüler bir marka halini aldı. Kurucusu ve şef mühendisi olan James Dyson önderliğinde çalışmalarına devam eden Dyson, yenilikçi fikirleri geliştirmeye devam eder.

Teslimat : 16.00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde kargoya verilir.
Değişim : Satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Destek : Beden konusunda karar veremiyorsanız 0850 441 04 14 no'lu telefondan arayarak veya whatsapp üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bu siteden alacağınız tüm ürünler, sağlığınız göz önünde bulundurularak seçilmiş A kalite ürünlerdir. Gönül rahatlığı ile size en uygun ürünleri seçip alabilirsiniz. Mutlu anlarınızda daima yanınızdayız.  En unutulmaz anlarınızı bizimle taçlandırın...

Yorumlar

Yorum Yap

Oylama

Kargo Puanı :
Mağaza Puanı :
Ürün Puanı :

Yorumunuz